Služby

SLUŽBY RESORTU VALTBERG N.48 VALTICE

Nabízíme vám luxusní prostředí, v němž si odpočine mysl i tělo. Resort Valtberg je místo, které lahodí oku i jazyku. Dali jsme si záležet na výběru kvalitních vín a vybraných dodavatelů surovin, z nichž vám chystáme rozmanitý catering, snídaně, obědy, večeře i grilování. Ubytováni budete v pohodlných a prostorných pokojích Deluxe, Comfort nebo Family suit. K dispozici jsou také ubytovací kapacity penzionu Irena, kde se nachází dalších 20 lůžek.

Co by byla jižní Morava bez vína a kulturních akcí s ní spojených. Na vinném lístku resortu Valtberg naleznete vybrané značky, odrůdy i ročníky známých lokálních značek. S výběrem toho pravého vína vám pomůže sommeliér, jehož služby můžete využít také při skupinové degustaci v rámci svého firemního pobytu. Perličkou mezi víny dostupnými v resortu je naše speciální kolekce vín N.48, které přímo navazují na historickou tradici budovy viničního domu, který jsme rekonstrukcí zachránili a vdechli mu nový život v podobě resortu Valtberg.

K vínu ovšem neodmyslitelně patří i vytříbené chutě jídla. Pod rukama lokálních výrobců a dodavatelů vznikají pochutiny, které přímo vycházejí z jihomoravské kultury. Proto jsme s nimi navázali blízkou spolupráci, a tak vám umíme přichystat nezapomenutelnou hostinu s vybranými surovinami jako jsou domácí klobásky, sušená masa nebo ručně dělané sýry. Vše čerstvé a neodolatelně chutné. Pro chvíle relaxace je vám plně k dispozici relaxační zóna v resortu Valtberg, v níž se nachází sauna a venkovní bazén s krásnou terasou s výhledem na valtický zámek. Svůj čas si můžete rezervovat při příjezdu na recepci. K vašemu pobytu v oáze klidu vám rádi přichystáme i malé občerstvení.

Firmám nabízíme kompletní zajištění podnikových akcí, včetně cateringu, techniky i doprovodného programu.

© 2019 – 2023 VALTBERG s.r.o. — webové stránky spravuje interwal.net s.r.o.